Navštívte nás
Pekná cesta 15, 831 52 Bratislava
Zavolajte nám
02/44 87 33 33
Napíšte nám
recepcia@revitalis.sk

Vstupné vyšetrenie ponúkame klientom, u ktorých je potrebné analyzovať príčinu ťažkostí, stanoviť diagnózu a pripraviť rehabilitačný program.  Vyšetrenie je vedené fyzioterapeutom s viac ako 20-ročnou praxou. Jedná sa o kineziologický rozbor pohybového aparátu, na základe ktorého je poskytovaná cielená fyzioterapia.

Práca bez obmedzenia zo strany poisťovne nám dovoľuje kombinovať techniky i finančne náročnejšie s jediným cieľom -  zbaviť klienta bolesti. Za našu devízu považujeme dôsledné vypočutie klienta i jeho požiadaviek. Klient má dostatok času spomenúť si na detaily priebehu ochorenia, mechaniku úrazu, ktoré sú dôležitým faktorom pre správny výber, načasovanie a dávkovanie terapie. Často pri mechanických poruchách chrbtice alebo kĺbov, ide o použitie McKenzie metódy pre diagnostiku a pacient spravidla odchádza s presne stanovenou terapiou, ktorú môže vykonávať doma alebo v práci. Devízou tohto prístupu, okrem rýchleho efektu, je nezávislosť na terapeutovi.

Častou požiadavkou  na nás je nielen zbavenie klienta bolesti, ale i návrat k športovej alebo inej obľúbenej aktivite. Po adekvátnej príprave sa naši klienti vracajú k hokeju, volejbalu, lyžovaniu a práci v záhrade, napriek objektívne potvrdeným poškodeniam medzistavcových platničiek a iných poranení pohybového aparátu.

revitalis, fizioterapia, rehabilitacia
vyšetrenie bolesti chrbta