Navštívte nás
Pekná cesta 15, 831 52 Bratislava
Zavolajte nám
02/44 87 33 33
Napíšte nám
recepcia@revitalis.sk

Doprajte Vašim nohám pohodlie a zdravie...

Dnes už je známe, že nielen bolesti chrbtice ale aj fungovanie celého organizmu závisí od správnej funkcie chodidla. Napríklad zdanlivo nesúvisiaca bolesť hlavy má často príčinu v nesprávnom postavení chodidla. Preto využívame individuálne podiatrické vyšetrenie (vyšetrenie funkcie nohy, klenby, deformity), aby sme skorigovali chodidlo a tým umožnili ideálne nastavenie bázy pre celé telo.  Výhodou vyšetrenia je okamžitá možnosť prispôsobenia a nakorigovania vložky, čo v praxi znamená, že klient z vyšetrenia odchádza s už upravenou, na mieru vyrobenou vložkou.

Používame väčšinou austrálsky produkt firmy Formthotics. Termoplastická vložka v súčasnej dobe predstavuje to najlepšie a dostupné na svetovom trhu pre zdravé nohy. Vložka je podľa potreby korigovaná - podlepovaná, nahrievaná, brúsená.

 

Využitie

  • deti aj predškolského veku
  • dospelí
  • športovci
  • korekcia nohy má význam aj u ľudí v dôchodkovom veku

Súčasťou vyšetrenia na podoskopickej platni je zachytenie obrazu a nahrávka pohybu chodidla pred korekciou.  Preto pri nasledujúcich kontrolných vyšetreniach, hodnotenie dosiahnutého vysledku s korekčnou vložkou je exaktné a ľahko merateľné.

Viac o téme sa môžete dozvedieť na našom Blogu.